Bursa Tabip Odası “Sağlık Gündemi” ismiyle podcast kanalı yayınına başladı.

Bursa Tabip Odası tarafından Birliğimize iletilen bir yazı ile “Sağlık Gündemi” ismiyle podcast kanalı yayınına başladıkları bildirilmiştir.

Bursa Tabip Odası bu çalışmayla “Bilimin, halk sağlığının ve hekimlerin özgür sesi” olmayı hedefleyen Bursa Tabip Odası Podcast Kanalı ile hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın sorunlarını, beklentilerini gündeme getirmeyi ve daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

NASIL DİNLEYEBİLİRSİNİZ?

  • Bursa Tabip Odası podcastlerini, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Deezer, Spreaker gibi uygulamalar ile https://www.bto.org.tr/podcast/ web adresimizdeki Podcast sayfamız üzerinden takip edebilir, dinleyebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spotify, Apple Podcasts ya da Google Podcasts gibi uygulamalardan arzu ettiğinizi indirerek yayınlarımıza ulaşabilirsiniz. Uygulama içinde “Bursa Tabip Odası” ya da “Sağlık Gündemi” araması yaparak podcast kanalımıza ve podcastimize ulaşabilirsiniz.
  • Bursa Tabip Odası podcatlerini, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bizi destekleyebilir, bilimin, halk sağlığının ve hekimlerin özgür sesinin daha geniş dinleyici topluluğuna ulaşmasını sağlayabilirsiniz.