Odamız Hakkında

Odamız Hakkında

TARİHÇE
Muğla Tabip Odası,Aydın Tabip Odası’ndan ayrılarak ilk toplantısını 07.06.1978 tarihinde yapmış ve kurullarını oluşturmuştur. Buna göre;

 İDARE HEYETİ
1. Başkan – Dr. Hasan Erdem – (Devlet Hastanesi Başhekimi)
2. Umumi Katip – Dr. Nihat Özgen – (SSK Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı)
3. Muhasip – Dr. Behzat Güler – (Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı)
4. Veznedar – Dr. Ünal Toksöz – (Serbest,Dahiliye Uzmanı)
5. ÜyeDr. Hamdi Kasapoğlu – (Diş Hekimi)

HAYSİYET DİVANI
1. Dr. Gültekin Palabıyık
2. Dr. Cemil Demir
3. Dr. Recep Yüzbaşıoğlu
4. Dr. Seyhan Beşir
5. Dr. Mehmet Katırcıoğlu – (Diş Tbp)

MURAKIP ÜYELER
1. Dr. Necdet Doğu
2. Dr. Kubilay Toprakçı
3. Dr. Yüksel Dişcigil – (Diş Tbp) 

MERKEZ KONSEY ÜYELERİ 
1. Dr. Ali Okutucu
2
. Dr. Fevzi Koçer
3. Dr. Seyfi Terzibaşıoğlu – (Diş Tbp) 

ODA BAŞKANLARI
1. Dr. Hasan Erdem  – (07.07.1978 – 27.03.1979)
2. Dr. Feridun Kaya Özbek – (11.04.1979 – 18.04.1979)
3. Dr. Hasan Erdem – (20.04.1980 – 03.05.1980)
4. Dr. Necdet Doğu – (05.06.1980 – 06.02.1983)
5. Dr. B.Şahin Koroğlu – (31.12.1983 – 31.03.1986)
6. Dr. Hasan Erdem – (30.04.1986 – 29.03.1988)
7. Dr. Mustafa Ulusoy – (28.04.1988 – 10.04.1992)
8. Dr. Osman Gürün – (15.05.1992 – 22.03.1994)
9. Dr. Yağmur Savran – (11.05.1994 – 16.04.1996)
10. Dr. Osman Gürün – (22.04.1996 – 21.04.1998)
11. Dr. Yağmur Savran – (28.04.1998 – 25.04.2000)
12. Dr. Gültekin Palabıyık – (02.05.2000 – 25.04.2004)
13. Dr. Naki Bulut – (27.04.2004 – 30.04.2006)
14. Dr. Ferit Turan –  (02.05.2006 – 18.04.2010)
15. Dr. Naki Bulut – (21.04.2010 – 24.04.2012)
16. Dr. Murat Akgül –  (02.05.2012 – 08.04.2014)
17. Dr. Çağlayan Üçpınar – (16.04.2014 – 14.04.2016)
18. Dr. Hakkı Turan – (28.04.2016 – 14.08.2020)
19. Dr. Cafer Şahin (18.08.2020 – Devam ediyor)